شما می توانید با ارسال ایمیل خود ، بصورت رایگان مشترک شده و از بروزسانی مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد کنید:

تابلوی «سالواتور موندی» یا «منجی جهان» داوینچی که اخیرا با قیمت ۴۵۰ میلیون دلار رکورد حراجی را شکسته، توسط محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی خریداری شده است!  

سه اثر از مجموعه ۹جلدی قصه‌های شیرین ایرانی بزودی توسط سوره مهر به چاپ دوم خواهند رسید.  «کلیه و دمنه»؛ «مثنوی معنوی» و «گلستان سعدی» که توسط نویسندگانی چون: مژگان شیخی، حسین فتاحی و فرهاد حسن‌زاده بازنویسی شده اند توسط سوره مهر با چاپ مجدد خواهند رسید. حسین فتاحی دبیر این مجموعه درباره این آثار […]

مجموعه قصه‌های شیرین ایرانی تجدید چاپ میشود

سه اثر از مجموعه ۹جلدی قصه‌های شیرین ایرانی بزودی توسط سوره مهر به چاپ دوم خواهند رسید.

 «کلیه و دمنه»؛ «مثنوی معنوی» و «گلستان سعدی» که توسط نویسندگانی چون: مژگان شیخی، حسین فتاحی و فرهاد حسن‌زاده بازنویسی شده اند توسط سوره مهر با چاپ مجدد خواهند رسید.

حسین فتاحی دبیر این مجموعه درباره این آثار گفت: سوره مهر آثار کودک و نوجوانی زیادی دارد که برا

خبری بچه‌ها خواندنی است که از بین این آثار من «قصه‌های شیرین ایرانی» به لحاظ محتوا، نویسندگان شاخص، گرافیک و صفحه‌آرایی آثار در خور توجهی برای کودکان است.

این نویسنده افزود: این مجموعه، از مشهورترین کتاب‌های فارسی بازنویسی شده است که این‌ها می‌توان گفت قصه‌های بشری هستند که در هر سن و سال می‌تواننند از آن استفاده کنند.

گفتنی است مجموعه کتاب های «قصه‌های شیرین ایرانی»، تلاشی است برای آشنایی کودکان و نوجوانان با ادبیات غنی کشورمان. در این مجموعه داستان هایی از متون کهنه پارسی انتخاب و برای نوجوان به تحریر درآمده است.

این آثار شامل بوستان سعدی٬ مثنوی معنوی٬ قابوس نامه٬ مرزبان‌نامه ٬کلیه و دمنه٬هزار و یک شب٬ گلستان سعدی٬ هفت اورنگ و جوامع الحکایات هستند که به ترتیب توسط «سپیده‌خلیلی» ٬ «حسین فتاحی» ٬ «مجیدملامحمدی» ٬ «محمدرضا شمس» ٬ «مژگان شیخی» ٬ «زهرا حیدری» ٬ «فرهاد حسن زاده» ٬ «جعفر ابراهیمی شاهد» و «مهری ماهوتی» برای کودکان به صورت داستان بازنویسی شده‌اند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.